Author: j***5
Rating: 3/5 ★★★☆☆
Date:
Review: Style didn't quite match what was advertised. Will have to try and re-style it myself a little.
Color: Naranja Manchado
Price: $64.090
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Dirty Orange |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Vacation |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Peso Neto | 110 g |
| Largo | 30 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 53-58 cm |
| SKU | sb260116144419471005032 |
Author: j***5
Date:
Review: Style didn't quite match what was advertised. Will have to try and re-style it myself a little.
Color: Naranja Manchado
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.